Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOŽÍ VAROVÁNÍ

10. 4. 2010

BOŽÍ VAROVÁNÍ

Bůh není bezcitná bytost , která se dovede lhostejně dívat na zoufalství lidí . To jenom člověk , dokonce i vzdělaný člověk 21. století , se dokáže proměnit v bezcitnou zrůdu , která vraždí , staví koncentrační tábory a s démonickou radostí mučí bezmocné bližní (Bůh to dopuští , protože nás stvořil se svobodnou vůlí-proti naší vůli neudělá nic) .

Naproti tomu Ježíš Kristus-Boží syn stojí před propastí a varuje : "Cesta pýchy , kterou kráčíš , tě brzy dovede do děsivé a bezedné propasti ! Naléhavě prosí : "Člověče , zastav se , nechoď dál touto cestou ! Je to široká cesta , která vede do zahynutí ! Obrať se (čiň pokání-změna smýšlení), ukážu ti úzkou stezku , která tě povede přes most k věčnému domovu ." Pozvi mě svými ústy do svého života a já tě povedu !

Ježíš Kristus dělá ještě víc : posílá své přátele , aby říkali lidem , kteří směřují k propasti , kam je tato cesta dovede . Chce , aby se lidé včas dověděli pravdu a pustili se stezkou k domovu . I tento článek je jeho hlasem k tobě . Není náhoda , že jej právě čteš , je to důkaz jeho lásky , vždyť myslí i na tvoji záchranu před temnou propastí (tam bude nářek a skřípění zubů) .

A co tomu říkáš TY ?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář